REFERENCJE

SPACETEC nie wymaga konstrukcji drugorzędnej (płatwi). Cienkie, mało widoczne rury stężające mocowane są do dolnych półek dźwigarów, przenosząc siły ze stężeń wiatrowych. Obramowania otworów są ukryte w szerokości paneli dachowych. Izolacja termiczna zależy od typu zabudowy dachowej

Panele dachowe MULTITEC mocowane są do konstrukcji drugorzędnej za pomocą śrub samogwintujących. Na zakładach panele mocowane są za pomocą nitów. Konstrukcja drugorzędna wykonana jest standardowo z płatwi o przekroju Z, w rozstawie 1,5 m. Izolacja termiczna zależy od typu zabudowy dachowej.

 

Panel dachowy MULTITEC

 

logoAutoryzowany przedstawiciel firmy Astronastron


 

Gliwice - warsztat samochodowy

 

Hala stalowa o powierzchni 709,00 m2 z przeznaczeniem na warsztat samochodowy z dachem jednospadowym. Budynek sąsiaduje z dwoma obiektami - istniejącym oraz nowobudowanym. Firma Halstal wykonała roboty ziemne i fundamentowe, następnie montaż konstrukcji hali, płyt ściennych oraz poszycia dachu i jego orynnowania. Finalne zdjęcia ukażą się gdy tylko zakończy się montaż niezbędnych akcesoriów oraz budowa budynku sąsiadującego.

Bolesławiec - hala wysokiego składowania

 

Firma Halstal wykonanała projekt budowlany hali wysokiego składowania z częścią biurowo-socjalną o powierzchni 3 080,00 m2, zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą techniczną. Okres realizacji inwestycji trwał od kwietnia 2013 r. do grudnia 2013 r.

Krosno Odrzańskie budynek handlowy

 

Firma Halstal wykonanała projekt zamienny hali z konstrukcji żelbetowej na halę stalową w systemie Lindab-Astron, następnie na podstawie tego projektu nastąpiła realizacja obiektu. Budowa została ukończona w grudniu 2011 r.